Colony Hotel

Yaklaşan yaz ayları nedeni ile birçok tatilciyi nereye gitsem telaşı sarmış durumdadır. Nereye gitmeye karar veremeyenler için Kıbrıs en isabetli tatil seçeneklerinden birisi olacaktır. Kıbrıs tatilciler için birçok avantajı bir arada sunan ender turizm merkezlerinden biridir. Kıbrıs’ta özellikle colony hotel tatilciler için ayrı özellikleri barındıran 5 yıldızlı bir kompleks olup hem tatil yapmak isteyenlerin hem de eğlenmek isteyenlerin tek adresidir.

Colony hotel casino oyunları ile bilinen eğlence merkezleri ile dünya çapında bir üne sahiptir. colony hotel yılın her mevsimi hizmetlerinde faal olup tüm aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Onlarca çeşit sıcak yemekleri, mezeleri, sabah kahvaltıları ve ara öğünleri ile tatilcilere keyifli bir hizmet sunmaktadır. colony hotel 5 yıldızlı olup tüm hizmetler sınırsız olarak verilmektedir. Akşam aktiviteleri, çocuk eğlenceleri, içkili ve içkisiz mekânları, oyun salonları ile sektörde diğer rakiplerinden öne çıkmayı başarmıştır.

Colony hotel hizmetleri kadar ekonomik fiyatları ile de misafirlerine ayrıcalıklar sunmaktadır. Yaz aylarında fiyatlar daha yüksek iken kış aylarında ise fiyatlar oldukça düşük seyretmektedir. Yaz ve kış aylarında hizmetlerinde hiç bir değişiklik yapmayan colony hotel hangi mevsim gelirseniz gelin tam ve kusursuz hizmet alırsınız. Yaz ayları tatilin ve eğlencenin zamanı olduğu için colony hotelde yerli ve yabancı insanlarla içi içe yaşama şansını elde edebilir ve farklı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Yaz aylarında günlük fiyatı 300 TL olurken kış aylarında 150 TL’dir.

TEL 0533 821 74 50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir