northern cyprus holiday kuzey kıbrısta tatil

Kıbrıs günümüzün en popüler tatil merkezlerinin bulunduğu ülkemizin en değerli toprak parçalarından biridir. Her mevsim tatil yapma olanağı bulunan Kıbrıs’ta hava ve deniz sıcaklığı sürekli olarak 20 derecenin üzerinde seyretmektedir. Kıbrıs tatil için imkânları geniş olsa da, buraya gelecekler için en geniş hizmeti northern cyprus holiday ( ingilizce ) vermekte olup tercihinizi bu yönde kullanmanızda yarar vardır.

Tatil ve eğlencenin bir arada harmanlandığı mekânda sınırsız hizmet sizi beklemektedir. Onlarca çeşit casino masalarında eğlencenin dozunu arttırabilir ve farklı aktivitelerden de faydalanabilirsiniz. Northern cyprus holiday ( ingilizce ) de sizde yerinizi almak istiyorsanız rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızda fayda vardır. Tüm yıl ful çalışan mekânda yer bulmak oldukça zor olmaktadır.

Hem eğlence ve hem de tatil amaçlı hizmet verdiği için oldukça ünlü olan mekânda farklı ülkelerden sayısız tatilciyi bir arada görebilirsiniz. Örneğin tatilinizi ağustos ayında planlıyorsanız firma 1 yıl öncesinden erken rezervasyon kontenjanları açmaktadır. Erken rezervasyonlarda birçok avantaj da sizi beklemektedir. % 50 fiyat indirimleri, 0-6 yaş arası çocuklarda ücretsiz tatil imkânı, oda seçme şansı gibi farklı erken rezervasyon imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Eğlencenin sınırlarını zorlayacağınız northern cyprus holiday’de uygun fiyatlara 5 yıldızlı bir tatil keyfi sizi beklemektedir. northern cyprus holiday ( İngilizce ) de bir gün her şey dahil ücreti 375 Türk lirası olup 1 hafta kalmanız dahilinde ise indirim hakkı sizi beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir